Speedway Manager

Speedway Manager

#1 2007-07-05 16:29:44

UserAdam

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-05
Posty: 106
Punktów :   

Liga

Kiedy Będą Wszytskie Kluby zajęty to wtedy jeszcze tydzień odczekamy i wtedy ruszy LIGA
W spraiw transferów i Wyporzyczeń napisałem już w Reglaminie ale tutj porturze :

Transfery odbywają się między menadżerami klubów zainteresowanych.Aby transfer mógł dojść do skutku menadżerwoie muszą złożyć potwierdzenie.
Transfery i wyporzyczenia będą otwarte do Rozpoczęcia się Sezonu. Następnie w czasie Sezonu również będą TRANSFERY i WYPORZYCZENIA lecz tylko będzie można kontraktować tych zawodników którzy jeszcze nie jechali żadnego meczu ligowego.

Uwaga !!!
W Czasie Rozgrywania meczów można stosować REZERWE TAKTYCZNĄ przy stracie 6 PKT , oczywiście również cały czas można stosować ZMIANE ZWYKŁOM ale jedynia w Zmianie Zwykłej można wystawić zawodników pod nómerów 7 i 8. Musze równnież was rozczarować postanowiłem że nie będzie możliwości Stosowania Jokerów gdyż to by spraiwało zbyd dużo kłopotów

Mam Dla Was Jeszcze Jedną Złą Wiadomość Składy są dopasowane na obecną chwile ale zaden zawodnik nie ma zdjecia przepraszam was za to .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzdjęcia online wczasy w Wiciu